loppemarked 2015 info i oslo og hele norge

Loppemarkeder i 2015

Enkle guiden til hvor og når det loppemarkeder  i 2015.

Lykke til på loppejakten!

 

HELG

  • HELGEN 18. OG 19. APRIL 2015 
  • HELGEN 25. OG 26. APRIL 2015
  • HELGEN 2. OG 3. MAI 2015 
  • HELGEN 9. OG 10. MAI 2015 
  • HELGEN 30. OG 31. MAI 2015 
  • HELGEN 19. OG 20. SEPTEMBER 2015

 

ALLE LOPPEMARKEDER

  • OPPSAL SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • KORSVOLL SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • ULLEVÅL SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • RØDTVET SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • MARIENLYST SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • VOKSEN SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • SKØYEN SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • LILLEBORG SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • HUSEBY SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • LYSEJORDET SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • TÅSEN SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • ULSRUD VGS 18. OG 19. APRIL
  • GRÜNERLØKKA SKOLE 18. OG 19. APRIL
  • LINDEBERG SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • LJAN SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • BESTUM SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • KARLSRUD SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • HAUGENSTUA SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • NORDSETER SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • HAUGEN SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • BEKKELAGET SKOLE 25. OG 26. APRIL
  • GRORUD SKOLE 2. OG 3. MAI
  • REFSTAD SKOLE 9. OG 10. MAI
  • KJELSÅS SKOLE 9. OG 10. MAI
  • LILLEAKER SKOLE 9. OG 10. MAI
  • VINDEREN SKOLE 30. OG 31. MAI
  • KLEMETSRUD SKOLE 19. OG 20. SEPTEMBER

 

 

By/Sted Arrangør Mottaksperiode Gjelder mottak til arrangement som slutter den:
 Andebu Høyjord Ungdomslag  07.04 til 20.04  22.04
 Asker Asker menighet  10.10.07 til 02.11.07  03.011
 Asker Bondi og Vettre Skolekorps  24.03.2015 til 26.04.2015  26.04
 Asker Asker Skolekorps  07.04.2015 til 28.05.2015  31.05
 Auli Framtun og Auli skolekorps  20.01.2015 til 21.03.2015  22.03
 Bagn Bagn IL  10.07.2014 til 12.09.2014  14.09
 Bekkestua Smågardistene/Stabekk Skoles Musikkorps  14.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Bergen Landås Skoles Musikkorps  15.09 til 13.10  15.010
 Bergen Laksevåg Musikkforening  28.08.2008 til 10.10.2008  12.010
 Bergen Pinsekirken Ungdom  26.04.2012 til 28.04.2012  28.04
 Bergen Landås Menighets Eldresenter  11.02.2013 til 15.02.2013  17.02
 Berger Svelvik Skolekorps  15.04 til 02.06  03.06
 Bjørnemyr FAU Alværn Ungdomsskole  17.04.2009 til 17.04.2009  18.04
 Bjørnemyr FAU Alværn Ungdomsskole  12.04.2013 til 12.04.2013  13.04
 Blaker Blaker skolemusikkorps  17.04.2012 til 20.04.2012  22.04
 Bodø Hunstad Skolekorps  01.08.2013 til 07.09.2013  08.09
 Borgen Borgen Skolekorps  07.04.2015 til 08.05.2015  10.05
 Borgenhaugen HA-BO-NA Korpset  13.04.2012 til 13.04.2012  14.04
 Brandbu Tingelstad Skiskytterklubb  01.11.2013 til 01.11.2013  03.011
 Brumunddal Anne M Pedersen  24.03.2011 til 26.03.2011  27.03
 Bud Gule grendahus  23.05 til 28.05  28.05
 Bønes Bønes skolekorps  18.03.2014 til 25.03.2014  31.03
 Børsa Koret Våren  28.08.2009 til 29.08.2009  30.08
 Darbu Buskerud folkehøgskole  06.04.2013 til 12.04.2013  14.04
 Dokka Aksjonsgruppa for Farida  10.04.2015 til 11.04.2015  12.04
 Drammen Norkirken Drammen  10.05 til 11.05  12.05
 Drammen Danvik skolekorps  01.01.2009 til 05.06.2009  07.06
 Drammen Konnerud Speidergruppe  27.08.2013 til 29.08.2013  01.09
 Drammen Åskollen skolekorps  16.09.2013 til 25.10.2013  27.010
 Drammen Konnerud skolekorps  21.05.2014 til 20.08.2014  24.08
 Drøbak Frogn Husflidslag  14.03.2013 til 19.04.2013  21.04
 Drøbak Drøbak Frogn Skolekorps  25.04.2014 til 25.04.2014  27.04
 Drøbak Drøbak-Frogn IL Skigruppe  31.10.2014 til 31.10.2014  01.011
 Eiksmarka Eiksmarka Skolekorps  13.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Engelsviken Onsø Musikforening  10.05 til 12.06  18.06
 Fagerstrand Fagerstrand Speidergruppe  31.03.08 til 21.05.08  25.05
 Fenstad Fenstad Kirkestue  07.05.2012 til 11.05.2012  12.05
 Fetsund Fet Skolekorps  01.04.2011 til 05.05.2011  08.05
 Fetsund Fetsund KFUK-KFUM  06.04.2015 til 09.04.2015  11.04
 Fjellhamar Lørenskog Skolekorps  17.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Fjellhamar St. Laurentiuskoret  24.04.2015 til 25.04.2015  26.04
 Fjerdingby Rælingen skolekorps  01.02.2015 til 20.09.2015  20.09
 Flaktveit Flaktveit idrettsklubb  17.09.2008 til 19.09.2008  19.09
 Flateby Stranden Skolemusikkorps  16.08.2011 til 23.09.2011  25.09
 Flatåsen Furuhaugen og Flatåsen Skolekorps  20.04 til 21.04  21.04
 Fosser Ihlebekk Velforening  22.05.2014 til 30.05.2014  31.05
 Fredrikstad Stiftelsen 3:16 Fredrikstad  25.11.2009 til 05.02.2010  06.02
 Fredrikstad Fredrikstad MS Speidergruppe  26.10.2011 til 27.10.2011  29.010
 Frogner Frogner Skolekorps og Sørum Musikklag  08.09.2014 til 12.09.2014  14.09
 Frolands Verk Eikely Leirsted, Normisjon  01.04.2011 til 30.04.2011  30.04
 Geithus Modum Røde Kors  18.08.2014 til 26.09.2014  28.09
 Gjerdrum Sørbygda grendelag  10.08.2012 til 11.08.2012  12.08
 Gjettum Evje Skoles Musikkorps  02.09.2014 til 16.09.2014  21.09
 gjettum Levre Skoles Musikkorps  16.03.2015 til 10.04.2015  12.04
 Gjøvik FAU Lundstein Skole  25.04.2014 til 25.04.2014  27.04
 Gressvik Rød og Hurrød Skolekorps  22.09.2011 til 22.09.2011  22.09
 Grimstad Drottningborgrussen  01.01.2011 til 01.04.2011  01.04
 Hafslundsøy Hafslundsøy Musikkorps  27.03 til 31.03  01.04
 Halden Tistedalens Musikforening  15.04.2009 til 23.04.2009  25.04
 Halden Sos-barnebyer Frivillige Halden  21.09.2012 til 21.09.2012  22.09
 Haslum Haslum Skoles Jentekorps  13.04.2015 til 17.04.2015  18.04
 Haukeland Lone Skulemusikk  20.03.2015 til 20.03.2015  21.03
 Heer Heer Grendehus  17.08.2009 til 21.08.2009  23.08
 Heggedal Heggedal og Blakstad Skolekorps  07.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Heimdal Heimdal Håndball J94  01.04.08 til 04.04.08  06.04
 Heimdal Åsheim skolemusikkorps  23.03.2012 til 23.03.2012  25.03
 Helgeroa Berg Skolekorps  08.04 til 24.06  02.07
 Helgeroa Berg arbeidskirke  01.03.2009 til 10.07.2009  11.07
 Hjelmås Leknes Ungdomsklubb  30.04.2012 til 04.05.2012  05.05
 Hof Lions Avd. Hof  16.09.2014 til 31.10.2014  01.011
 Hokksund Hokksund Jente og Guttekorps  01.03.2014 til 23.05.2014  25.05
 Hommersåk Riska Frikirke  17.03.2010 til 19.03.2010  20.03
 Hopland Rand ungdomslag  30.04.2010 til 01.05.2010  01.05
 Horten Granly Skolekorps  22.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Hosle Eikeli Skolekorps  16.09.2013 til 20.09.2013  22.09
 Hosle Hosle Skolekorps  16.04.2015 til 08.05.2015  10.05
 Hunndalen Gjøvik Skolekorps  20.08.2013 til 06.09.2013  08.09
 Hvalstad Holmen Skolekorps  02.09.2014 til 19.09.2014  21.09
 Hønefoss Ullerål Skoles Musikkorps  20.04.07 til 12.05.07  13.05
 Hønefoss Ungdomslaget Haab  30.09.2009 til 30.04.2010  02.05
 Hønefoss IF Tyristubben håndball  12.08.2010 til 26.09.2010  26.09
 Høvik Høvik, Blommenholm og Løkeberg skolekorps  03.02.2015 til 11.04.2015  12.04
 Høvik Høvik Verk Skolekorps  19.03.2015 til 10.04.2015  12.04
 Jar Jar skoles strykeorkester  14.09.2011 til 14.09.2011  16.09
 Jar Lions Avd. Bærum/Verdande  15.03.2013 til 15.03.2013  16.03
 Jar Jar Menighet  06.10.2014 til 09.10.2014  11.010
 Jar Grav Skolekorps  14.04.2015 til 18.04.2015  19.04
 Jessheim Jessheim Hovin Mogreina Skolekorps  01.03.2012 til 15.04.2012  22.04
 Kleive Sangkoret Vivace  19.09.2013 til 20.09.2013  22.09
 Kleppe New Chance  12.10.2012 til 20.10.2012  21.010
 Kleppestø Norsk Luthersk Misjonssamband Askøy  14.08.2012 til 15.08.2012  18.08
 Kløfta Kløfta Skolekorps  21.08.2012 til 13.10.2012  14.010
 Kløfta Byttesentralen  12.04 18-20 til 12.04 18-20  12.04
 Kolbotn Kolbotn-Garden  01.09.2014 til 03.09.2014  14.09
 Kolbotn Kolbotn Pike- og Guttemusikkorps  07.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Kongsberg Dyrebeskyttelsen Norge Kongsberg  11.08.2014 til 28.08.2014  30.08
 Korsvegen Ungdomslaget Framsteg  18.05.2011 til 20.05.2011  22.05
 Kristiansand Oddernes Menighet  24.10.2011 til 03.11.2011  07.011
 Kristiansand S Salem misjonsmenighet  13.09.2011 til 16.09.2011  17.09
 Kråkstad Kråkstad barne og undomsmusikk  25.10.2013 til 25.10.2013  27.010
 Langhus Langhus Skolekorps  09.04.2015 til 29.05.2015  31.05
 Larvik Kjose 4H  06.04.2010 til 16.04.2010  18.04
 Lier Nøstehagen Bo og Omsorgssenter  17.03 til 01.04  01.04
 Lier Sjåstad Sanitetsforening  08.09.2008 til 12.08.2008  14.09
 Lier Lier voksenopplæring  29.05.2012 til 01.06.2012  05.06
 Lierstranda Høvik og Lier Skolekorps  11.04.2012 til 31.08.2012  02.09
 Lillehammer Hammartun Skolekorps  01.08.2011 til 16.10.2011  16.010
 Lillestrøm Lillestrøm Damekor  20.04.2012 til 20.04.2012  21.04
 Lillestrøm Lillestrøm Skolekorps  30.08.2014 til 10.10.2014  12.010
 Lillestrøm Hjelpende Hender  24.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Loddefjord Kjøkkelvik IL Fotballgruppen  13.04.2010 til 16.04.2010  18.04
 Lommedalen Lommedalen Skolekorps  10.10.2014 til 08.04.2015  12.04
 Lørenskog 9 C og D, Løkenåsen Skole 2010  16.04.2010 til 16.04.2010  17.04
 Lørenskog Lørenskog Skytterlag  02.05.2012 til 04.05.2012  06.05
 Maura Sandsnesseter Grendelag  13.09.2011 til 14.10.2011  16.010
 maura Bjerke Vel, Maura-Nannestad  01.09.2014 til 12.09.2014  14.09
 Mjøndalen Mjøndalen og Steinberg Skolekorps  12.08.2013 til 02.09.2013  08.09
 Moss I.L. Kråkene  14.04.2015 til 06.06.2015  07.06
 Nannestad Nannestad Husflidslag  03.04.2014 til 09.05.2014  11.05
 Nesoddtangen FAU Jaer Skole og Jaer skoles Musikkorps  13.09.2014 til 19.09.2014  21.09
 Nesoddtangen Nordre Nesodden Skolekorps  18.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Nesttun Midtun skolemusikkorps  01.09.2012 til 27.09.2012  30.09
 Nesøya Brønnøya Velforening  17.06 13-16 til 17.06 13-16  18.06
 Nittedal Rotneskirkens Venner  09.05.2014 til 09.05.2014  10.05
 Nykirke Fagerheim og Falkensten skolekorps  02.06.2014 til 04.09.2014  07.09
 Nærbø Matningsdal Idrettslag  12.08.2014 til 19.08.2014  23.08
 Nærsnes Slemmestad Skolekorps  08.09.2011 til 21.10.2011  23.010
 Nøtterøy Nøtterøy Skolekorps  17.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Uranienborg Skolekorps  07.10.2014 til 16.10.2014  19.010
 Oslo Nyskolen FAU  02.04 til 22.04  22.04
 Oslo Lambertseter Skoles Musikkorps  21.04 til 22.04  23.04
 Oslo Fam. Næss  12.10 til 19.10  22.010
 Oslo Kulturhuset Hausmania  10.11 til 10.11  12.011
 Oslo Vestre Aker og Bakkehaugen Menigheter  15.09 til 17.09  20.09
 Oslo Ila skole klasse 9b  18.04 19-20 til 19.04 10-12  19.04
 Oslo Stig Skoles Musikkorps  19.04.08 til 20.04.08  20.04
 Oslo Haukåsen SFO  14.04.08 til 24.04.08  02.05
 Oslo Slemdal Skolekorps  08.09.2008 til 11.09.2008  11.09
 Oslo Torshovkorpset  08.09.2008 til 12.09.2008  14.09
 Oslo Lysejordet Skoles Musikkorps  15.09.2008 til 19.09.2008  21.09
 Oslo Nydalens Skiklub  18.08.08 til 19.09.08  27.09
 Oslo Bekkelaget Menighet  09.10.2008 til 12.10.2008  12.010
 Oslo Rønningen Folkehøgskole  14.04.2009 til 17.04.2009  19.04
 Oslo Torshov Janitsjarorkester  20.04.2009 til 24.04.2009  25.04
 Oslo Fossum aktivitetshus/ Fossumklubben  07.09.2009 til 16.10.2008  18.010
 Oslo Fossum menighet  15.10.2009 til 10.11.2009  14.011
 Oslo Lakkegata skoles musikkorps  22.04.2010 til 28.05.2010  30.05
 Oslo Broa Aktivitetshus  01.05.2010 til 05.06.2010  05.06
 Oslo Folkeaksjonen Oljefritt Lofoten  10.06.2010 til 11.06.2010  13.06
 Oslo Salemkirken  20.09.2010 til 01.10.2010  02.010
 Oslo FAU Abildsø skole  15.10.2010 til 16.10.2010  17.010
 Oslo Teater Liksom  17.10.2010 til 20.10.2010  24.010
 Oslo Bolteløkka Skoles Musikkorps  01.11.2010 til 04.11.2010  07.011
 Oslo Oslo nei til Eu  10.09.2010 til 03.12.2010  04.012
 Oslo Prosjekt Nyabondo  08.04 kl 17 til 08.04 kl 21  10.04
 Oslo Kringsjå Skoles Musikkorps  06.04.2011 til 07.05.2011  08.05
 Oslo Furuset skoles musikkorps  29.08.2011 til 14.10.2011  16.010
 Oslo Lions Club Oslo/Bekkelaget  15.10.2011 til 18.10.2011  19.010
 Oslo Stiftelsen Gatebarna i Estland  09.11.2011 til 11.11.2011  12.011
 Oslo Margarinfabrikken Barnehage  20.10.2011 til 11.11.2011  13.011
 Oslo Ragna Ringdals Dagsenter  22.09.2011 til 02.12.2011  03.012
 Oslo Oppsal Håndball, G95  23.01 19-21 til 23.01 19-21  05.02
 Oslo Frelsesarmeen Oslo, 3 korps  13.03.2012 til 19.03.2012  23.03
 Oslo Ullevål Hageby helselag  10.04.2012 til 17.04.2012  19.04
 Oslo Tonsenhagen Skolekorps  26.03.2012 til 20.04.2012  22.04
 Oslo Golia Vel, Velhuset, Golia Hagebrukslag  15.08.2012 til 24.08.2012  28.08
 Oslo Grefsen Skolekorps  14.09.2012 til 15.09.2012  16.09
 Oslo Rustad Skoles Musikkorps  03.10.2012 til 21.10.2012  21.010
 Oslo Korsvoll Skolekorps  05.11.2012 til 18.11.2012  18.011
 Oslo Bøler Skolekor  03.04.2013 til 18.04.2013  21.04
 Oslo Natur og Ungdom, Oslo Øst  20.04.2013 til 26.04.2013  28.04
 Oslo FAU Bertram barnehage  03.05.2013 til 24.05.2013  25.05
 Oslo Scandinavian Philipino Friendship Club  14.06.2013 til 16.06.2013  16.06
 Oslo Solvang Kolonihager, Avd 2  15.08.2013 til 30.08.2013  01.09
 Oslo Østensjø Skoles Musikkorps  19.08.2013 til 30.08.2013  01.09
 Oslo Kjelsås Skoles Musikkorps  13.09.2013 til 13.09.2013  15.09
 Oslo JURK  24.10.2013 til 25.10.2013  26.010
 Oslo Cafe Aasen  01.01.2013 til 20.12.2013  20.012
 Oslo Centralkirken i Oslo  01.04.2014 til 04.04.2014  05.04
 Oslo Ullevål Skoles Musikkorps  23.03.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Karlsrud Skoles Musikkorps  26.03.2014 til 25.04.2014  27.04
 Oslo Prinsdal Skolekorps  23.04.2014 til 09.05.2014  11.05
 Oslo Bjølsen Skoles Musikkorps  07.04.2014 til 09.05.2014  11.05
 Oslo Etterstad Kolonihage  21.08.2014 til 21.08.2014  23.08
 Oslo Health and Future  20.08.2014 til 28.08.2014  30.08
 Oslo Nordberg Menighet  25.08.2014 til 28.08.2014  31.08
 Oslo Sagene Skoles Musikkorps  29.08.2014 til 30.08.2014  31.08
 Oslo Ljabru Gård Steinerbarnehage  19.08.2014 til 04.09.2014  06.09
 Oslo Bjørndalskolenes Musikkorps  18.08.2014 til 06.09.2014  07.09
 Oslo Karma Tashi Ling Buddhistsamfunn  30.08.2014 til 05.09.2014  07.09
 Oslo Østre Aker og Haugerud menighet  09.09.2014 til 12.09.2014  13.09
 Oslo FAU Ruseløkka skole  12.05.2014 til 12.09.2014  13.09
 Oslo Bøler og Nøklevann Musikkorps  28.08.2014 til 14.09.2014  14.09
 Oslo ArunA Akademiet  20.08.2014 til 19.09.2014  20.09
 Oslo Bryn Skoles Musikkorps, Oslo  18.09.2014 til 19.09.2014  21.09
 Oslo Sørkedalen Brass  09.09.2014 til 03.10.2014  05.010
 Oslo Grindbakken Skoles Musikkorps  24.09.2014 til 09.10.2014  12.010
 Oslo Årvoll skoles musikkorps  11.09.2014 til 10.10.2014  12.010
 Oslo Godlia-Trasop musikkorps  15.09.2014 til 26.09.2014  12.010
 Oslo Vålerenga Skoles Musikkorps  31.10.2014 til 01.11.2014  02.011
 Oslo Hasle skoles musikkorps  10.02.2015 til 20.03.2015  22.03
 Oslo Ila og Bolteløkka skolekorps  15.03.2015 til 19.03.2015  22.03
 Oslo Vestli Skolekorps  23.02.2015 til 19.03.2015  22.03
 Oslo Mortensrud Skolekorps  07.01.2015 til 10.04.2015  12.04
 Oslo Abildsø Skoles Musikkorps  23.03.2015 til 10.04.2015  12.04
 Oslo Bygdøy Skoles Musikkorps  09.04.2015 til 10.04.2015  12.04
 Oslo Smestad Skoles Musikkorps  08.04.2015 til 10.04.2015  12.04
 Oslo Manglerud og Høyenhall Skolekorps  10.02.2015 til 10.04.2015  12.04
 Oslo Ekeberg Skoles Musikkorps  13.02.2015 til 10.04.2015  12.04
 Oslo Tåsen Skolekorps  17.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Oppsal Skoles Musikkorps  14.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Voksen Skoles Musikkorps  13.04.2015 til 16.04.2015  19.04
 Oslo Marienlyst Skoles Musikkorps  14.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Lilleborg skoles musikkorps  17.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Grünerløkka skoles musikkorps  05.03.2015 til 17.04.2015  19.04
 Oslo Peik Skolekorps  13.04.2015 til 17.04.2015  19.04
 oslo Rødtvet Skoles Musikkorps  16.03.2015 til 16.04.2015  19.04
 Oslo Haugen Skolekorps  03.03.2015 til 21.04.2015  26.04
 Oslo Lindebergskolenes musikkorps  15.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Oslo Høybråten Skoles Musikkorps  13.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Oslo Bekkelaget Skoles Musikkorps  24.04.2015 til 25.04.2014  26.04
 Oslo Nordstrandskolenes Musikkorps  24.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Oslo Ljan Skoles Musikkorps  24.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Oslo Holmliaskolenes Musikkorps  23.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Oslo Bestum Skoles Musikkorps  21.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Oslo Grorud Skoles Musikkorps  07.04.2015 til 01.05.2015  03.05
 Oslo Lilleaker Skoles Musikkorps  04.05.2015 til 08.05.2015  10.05
 Oslo Løren Skoles musikkorps  15.04.2015 til 06.05.2015  10.05
 Oslo Vinderen Skoles Musikkorps  27.05.2015 til 29.05.2015  31.05
 Oslo Klemetsrud Skolekorps  07.04.2015 til 18.09.2015  20.09
 Porsgrunn GlaFoten Dans  12.04.2012 til 13.04.2012  15.04
 Ranheim Ranheim Musikkforening og Ranheim Skolemusikkorps  02.09.2009 til 04.09.2009  06.09
 Rasta Steinerskolen i Lørenskog FAU  18.09.2014 til 20.09.2014  21.09
 Raufoss Raufoss Fotball  22.10.07 til 24.10.07  28.010
 Rendalen Ytre Rendal Orkester / Rendalen Musikkorps  07.07.2014 til 10.07.2014  12.07
 Rolvsøy Rolvsøy IF J93  28.03.2009 til 28.03.2009  29.03
 Rykkin Bryn Skoles Musikkorps, Bærum  10.02.2015 til 08.05.2015  10.05
 Rykkinn Skui Brassband  22.09.2014 til 26.09.2014  28.09
 Rykkinn Rykkinn og Gullhaug Skolekorps  22.01.2015 til 16.04.2015  19.04
 Røyken Idrettslaget ROS  28.04.08 til 23.05.08  24.05
 Rådal Skjold Skoles Musikkorps  13.03.2013 til 19.04.2013  21.04
 Råde Råde menighet  19.09.2008 til 19.09.2008  19.09
 Sande Nordre Sande IL  12.04.2010 til 16.09.2010  19.09
 Sandefjord Bugården menighet  25.05.2012 til 14.06.2012  16.06
 Sandnes Familiekirken  27.03.2009 til 28.03.2009  28.03
 Sandnes Julebygda Kapell/Viking 4H  20.08.2011 til 16.09.2011  17.09
 Sandnes Hana skolekorps  14.10.2014 til 17.10.2014  19.010
 Sandvika Pinsekirken i Sandvika  01.04.2013 til 10.05.2013  12.05
 Sandvika Frelsesarmeen Sandvika korps  08.09.2014 til 10.10.2014  11.010
 Sandvika Tanum og Jong Skolekorps  07.10.2014 til 09.10.2014  12.010
 Sem Valen-koret  15.03.2013 til 19.04.2013  21.04
 Siggerud Siggerud Skolekorps  10.10.2014 til 10.10.2014  12.010
 Skarnes Sør Odal Skolekorps  28.10.2011 til 28.10.2011  30.010
 Skarnes Oppstad IL Friidrett  05.09.2014 til 03.10.2014  10.010
 Skedsmokorset Skedsmo Skolekorps  14.03.2015 til 24.04.2015  26.04
 Ski Hjelp til Selvhjelp i Afrika  25.09.2009 til 18.10.2009  18.010
 Ski Hebekk kvinne- og familielag  16.03.2012 til 17.03.2012  18.03
 Skjetten Strømmen og Skjetten skolekorps  02.03.2015 til 02.05.2015  03.05
 Skui Skui og Emma Hjort skolekorps  20.04.2015 til 26.04.2015  26.04
 Skårer Lørenskog bygdekvinnelag  16.04.08 til 17.04.08  20.04
 Slattum Søndre Nittedal Skolekorps  15.02.2009 til 24.04.2009  26.04
 Snarøya Snarøya Skoles Musikkorps  02.05 til 05.05  07.05
 Snarøya Snarøya Kvinne-og familielag  04.04.2014 til 04.04.2014  06.04
 Sofiemyr Tårnåsen Skolekorps  23.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Sofimyr Sofiemyr Skolekorps  25.04.2014 til 25.04.2014  27.04
 Sokna Sokna skole- og ungdomskorps  09.05.2011 til 13.05.2011  15.05
 Sola Kristkirken Sola  08.03.2010 til 22.03.2010  24.04
 Solbergelva Krokstad og Solberg Skolekorps  01.05.2013 til 21.09.2013  22.09
 Son Karmus Social Enterprise  01.08.2014 til 15.08.2014  17.08
 Spikkestad Røyken Skoles Musikkorps  15.03.2012 til 20.04.2012  20.04
 Spjelkavik NLM Ålesund Misjonsforsamling  21.04.08 til 24.08.08  26.04
 Spydeberg Londonkomiteen 2010  16.06.2009 til 12.09.2009  12.09
 Stabekk Jar Skoles Musikkorps  20.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Stavanger Stavanger Y Mens Club  15.09.07 til 19.01.08  19.01
 Stavanger Kampen Skolekorps  21.10.2010 til 22.10.2010  23.010
 Stavanger Eiganes Skolekorps  28.10.2011 til 28.10.2011  30.010
 Stokke Stokke Blandede Kor  28.04.2014 til 19.09.2014  21.09
 Stokke Stokke Skolers Musikkorps  01.05.2014 til 19.09.2014  21.09
 Stokke Kirkens SOS, avd. Vestfold  29.09.2014 til 03.10.2014  04.010
 Strandebarm Strandebarm Ungdomslag  04.10.2010 til 25.10.2010  31.010
 Strømmen Strømmen Skolekorps  02.09.07 til 09.10.07  14.010
 Svartskog A/L Solheim  13.02.2015 til 29.08.2015  30.08
 Sylling Øverskogen samfunnshus  05.10.2009 til 10.10.2009  11.010
 Sylling Sylling Menighetsråd  24.03.2014 til 23.05.2014  25.05
 Sætre Sætre og Folkestad Skolekorps  16.08.2012 til 31.08.2012  02.09
 Sørum Sørum Skolemusikkorps  22.04.2014 til 25.04.2014  27.04
 Sørumsand Sørumsand Skolemusikkorps  04.04.2014 til 04.04.2014  05.04
 Sørvik Sørvikmark grendehus og velforening  16.05.2011 til 21.05.2011  22.05
 Tiller Heimdal Håndball J91  07.09.2007 kl 18 til 08.09.2007 kl 15  09.09
 Tjøme Tjøme IL  03.06.2010 til 04.06.2010  05.06
 Tjøme Tjøme Menighet  20.06.2011 til 23.06.2011  25.06
 Tolvsrød Frelsesarmeen, Tønsberg  15.09.2008 til 26.09.2008  27.09
 Tolvsrød Hjelp til Selvhjelp, World Outreach Mission  11.05.2010 til 14.05.2010  15.05
 Torp Årum Skolekorps  12.04.2010 til 16.04.2010  17.04
 Torpo Torpo Idrettslag  02.09.2014 til 05.09.2014  06.09
 Tranby Tranby Skolekorps  01.08.2014 til 19.09.2014  21.09
 Trondheim 9a ved Selsbakk Ungdomsskole  21.04 til 21.04  22.04
 Trondheim 3.vg Steinerskolen i Trondheim  18.10 til 10.11  12.011
 Trondheim Vestbyen Janitsjar  17.09.08 til 19.09.08  21.09
 Trondheim Byåsen IL J-96  13.11.2009 til 14.11.2009  14.011
 Trondheim 9. trinn ved Tomasskolen 2010  09.04.2010 til 10.04.2010  10.04
 Trondheim Trolla IL  20.09.2010 til 24.09.2010  26.09
 Trondheim Via Somnii Forening Trondheim  25.08.2012 til 25.08.2012  26.08
 Trondheim Bispehaugen skolekorps, Småbispan  10.09.2012 til 21.09.2012  23.09
 Trondheim FIRE-Foreningen ett skritt videre  11.04.2013 til 25.04.2013  28.04
 Tyristrand Nakkerud ungdomslag  01.02.2015 til 20.03.2015  22.03
 Tønsberg Tønsbergs Sangforeneing  05.09.2008 til 07.09.2008  07.09
 Tønsberg Tønsberg roklub  10.04.2012 til 13.04.2012  15.04
 Vatnestrøm Vatnestrøm Grendelag  01.05.08 til 23.05.08  24.05
 Vestfossen Vestfossen Jente- og Guttekorps  25.08.2011 til 14.09.2011  18.09
 Vettre Østenstad Y Mens Club  22.04.2015 til 23.04.2015  25.04
 Vigrestad Stiftinga Hjelp til Russland  10.06 til 17.06  17.06
 Vigrestad KPK Ukraina  08.06.2013 til 08.06.2013  09.06
 Vigrestad Vigrestad Skolekorps  29.07.2013 til 16.08.2013  17.08
 Vikersund Vikersund IF, Håndball  07.05.2012 til 31.08.2012  01.09
 Vikhammer UL Vidar  15.09.2011 til 17.09.2011  18.09
 Vikhammer Vikhamar og Saksvik skolekorps  12.02.2015 til 27.02.2015  01.03
 Vinterbro Liahøi Grendehus  14.04.2015 til 18.04.2015  19.04
 Vollen Arnestad Skolekorps  07.04.2015 til 24.04.2015  26.04
 Vormsund Nes skolekorps  17.09.2013 til 19.09.2013  22.09
 Ytre enebakk Ytre Enebakk Skolemusikk  19.09.2014 til 19.09.2014  21.09
 Ørje Sjøglimt Leirsted  02.05.2011 til 10.06.2011  11.06
 Østerås Østerås og Grinilund menigheter  04.05.2015 til 08.05.2015  09.05
 Øyer Granrudmoen Barnehage  01.06.2013 til 01.06.2013  02.06
 Ålesund Ålesund og omegn Zontaklubb  05.11.2010 til 05.11.2010  06.011
 Ålgård Husafjell Velforening  27.03.2014 til 28.03.2014  29.03
 Åmot Modum Revy & Teaterlag  31.08.2012 til 01.10.2012  14.010
 Åmot Åmot jente og guttekorps  29.08.2014 til 29.08.2014  31.08
 Åmot Stalsberg Skolekorps  05.09.2014 til 06.09.2014  06.09
 Åros Frydenlund Skolekorps  05.05.2014 til 21.09.2014  21.09
 Årvoll Tonsen Menighet  15.04.2015 til 22.04.2015  25.04
 Ås Ås menighet og Stiftelsen Ås arbeidskirke  24.08 til 26.08  30.08
 Ås Redd Barna avd. Ås  21.09.2012 til 21.09.2012  22.09
 Ås Ås Jente- og Guttekorps  25.04.2013 til 26.04.2013  27.04
 Åsgårdstrand Åsgården Skolekorps  26.05 til 26.05  27.05
Share Button

Legg igjen en kommentar